Прикордонники не пропустили на Львівщині до Польщі двох злочинців

logo


10:00 21 липня 2016 р.

Прикордонники Мостиського загону затримали на околиці села Глиниці двох громадян України, які мали намір незаконно перетнути державний кордон України.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також розповіли подробиці:

Для з’ясування обставин, прикордонний наряд доставив чоловіків до відділу прикордонної служби «Краковець». Під час взаємодії з органами національної поліції було встановлено, що затримані мали судимість, а один з них перебуває в розшуку за викрадення транспортного засобу. 

У ході проведених оперативних заходів та відібраних пояснень, було встановлено, що організатором незаконного переправлення через державний кордон України і був один із затриманих. Як результат, чоловіка, який перебуває у розшуку прикордонники передали працівникам Городоцького ВП ГУ НП у Хмельницькій області, іншому Яворівський районний суд виніс постанову про накладення штрафу 3400 гривень».

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

А поділитися?Вам має сподобатись...