Проблема з “львівським сміттям”: найімовірніше відходи у Микитинці допомогли завезти місцеві. ВІДЕОСЮЖЕТ

logo
107292_problema_z_lvivskim_smittjam_najimovirnis.jpeg


У приміське село Микитинці завезли та висипали 120 тонн сміття. Місцеві вважають, що сміття – зі Львова. Тим часом правоохоронці знайшли багато документів, на яких львівські адреси. 
Найімовірніше відходи завезли у ніч з п`ятниці на суботу. Сміття залишене на вул. Марковецька, інформує МІСТО. Правоохоронці і влада підозрюють, що до цього причетні місцеві мешканці, бо про цю території і маршрут будь-кому невідомо. До речі, наша знімальна група також не з першого разу потрапила сюди – безліч польових доріг.

Головний інспектор з охорони публічного порядку, депутат Микитинецької сільської ради Богдан Щербанюк продемонстрував знайдені документи Львівського національого університету імені І.Франка, податкові декларації, записки однієї із львівських церков.

Секретар Микитинецької сільської ради Галина Марків розповіла, що вже декілька мешканців телефонували і скаржилися на неприємний запах. Здебільшого це ті люди, які мають дачні будинки. Переконана, що спільно з владою міста та області потрібно вирішувати це питання, адже через спеку неприємний запах тільки прогресуватиме.

Слідчі, які працювали на місці, не готові стверджувати звідки це сміття. Кажуть, обстежуюють територію. У будь-якому випадку за такі дії загрожує відповідальність за забрудення і псування земель, яка передбачена Кримінальним Кодексом України (Стаття 239).

Схожі записи:

На Івано-Франківщині штормитиме – лавинна небезпека та заморозки

Професор франківського вишу взяла участь у міжнародному стажуванні. ФОТО

Рятувальники допомогли франківцю з інсультом вчасно доїхати до лікарні

Розшукуваного франківця знайшли мертвим на підстанції фабрики, в якій він працюв…

А поділитися?