Прогнозовано. Поїздки на таксі uberX у Львові суттєво подорожчали

logo
80377_prognozovano_pojizdki_na_taksi_uberx_u_lv.jpeg


image content 26354751 20160629073505«З 6 квітня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX у Львові, щоб залучити більше водіїв до платформи. Відтепер, навіть найкоротша поїздка буде коштувати не менше 25 грн», – про це повідомили у компанії Uber.

Відтак, тепер ціна за посадку становитиме 15 грн, за 1 кілометр – 5 гривень, плата за скасування виклику – 25 гривень, а мінімальна вартість поїздки – 25 гривень.

Нагадаємо, раніше компанія Uber пропонувала своїм клієнтам мінімальну вартість поїздки на рівні 14 гривень. Тобто тариф зріс майже удвічі.

Нагадаємо, професійна спілка таксистів категорично проти того, щоб у Львові працювали такі мережі, як «Uber» та «Яндекс. Таксі», і буде добиватися того, аби їх не було у місті. Вони пообіцяли, що добиватимуться ухвалення законопроекту 3107 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання роботи таксі, легкових автомобілів на замовлення та інформаційно-диспетчерських служб». За словами голови Професійної спілки таксистів у Львівській області Ігоря Михальського, у випадку такого ухвалення діяльність такої мережі як Uber опиниться поза законом.


Реклама

А поділитися?