Рейсовий автобус на Львівщині врізався у дерево, є постраждалі

logo
108882_rejsovij_avtobus_na_lvivwini_vrizavsja_u_.jpeg


10.07.2017, 07:44

автобус, Стрый, ДТП, вокзалВчора увечері у Стрию водій маршрутного автобусу №1 не справився з керуванням та зіткнувся з деревом. Постраждали десять пасажирів. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

9 липня о 21:03 у м. Стрий на вул. Вокзальній, 100, 68-річний водій маршрутного автобусу БАЗ А079.14, житель м.Стрий, слідуючи по міському маршруту № 1, не справився з керуванням та допустив зіткнення з деревом. На момент зіткнення в автобусі перебувало 15 осіб. Внаслідок ДТП травмовано 10, із них одна  – дитина, яких госпіталізовано до Стрийської ЦРЛ. П’ятеро пасажирів від госпіталізації відмовились.

Станом на 06:00 10 липня для подальшого лікування в Стрийській ЦРЛ залишено дві особи, 8 відпущені додому.

Незадовільні дорожні умови, що могли стати безпосередньою або супутньою причиною скоєння дорожньо-транспортної пригоди, не виявлені. Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

Вчера вечером в Стрые водитель маршрутного автобуса №1 не справился с управлением и столкнулся с деревом. Пострадали десять пассажиров. Об этом сообщает Департамент по вопросам гражданской защиты Львовской облгосадминистрации.

9 июля в 21:03 в Стрые на ул. Вокзальной, 100, 68-летний водитель маршрутного автобуса БАЗ А079.14, житель Стрый, следуя по городскому маршруту № 1, не справился с управлением и допустил столкновение с деревом. На момент столкновения в автобусе находилось 15 человек. В результате ДТП травмированы 10, из них один – ребенок, которые госпитализированы в Стрыйской ЦРБ. Пятеро пассажиров от госпитализации отказались.

По состоянию на 6:00 10 июля для дальнейшего лечения в Стрыйской ЦРБ оставлены два человека, 8 отпущены домой.

Неудовлетворительные дорожные условия, которые могли стать непосредственной или сопутствующей причиной совершения дорожно-транспортного происшествия, не обнаружены. Причины происшествия выясняются. Проводится доследственная проверка.

А поділитися?