Ремонт на вул. Зимновідській у Львові завершать у жовтні

logo
112514_remont_na_vul_zimnovidskij_u_lvovi_zavers.jpeg


У Львові на вулицях Зимновідській та Станційній триває капітальний ремонт.

Мешканцям маленької вулички – Зимновідської – провели водопровід, каналізацію та замостили дорогу бруківкою. Капітальний ремонт тут триває вже майже рік.

Раніше мешканці цієї вулиці жили наче у селі: воду брали в криницях, туалети були надворі, а їздити доводилося ґрунтовою дорогою. Кажуть: навести тут лад просили десять років.

У вересні минулого року ремонт розпочали. Тепер будівництво майже завершене. Замість болота – нова бруківка. Також зробили хідники, яких тут ніколи не було. На вулицях Зимновідській та Станційній не було ні каналізації, ні мереж, ні якісного дорожнього покриття. У ремонт місто інвестує понад 14 млн грн.

«Ми давно підходили до виконання цих робіт, тому що поруч залізниця. Чесно кажучи, комфорт життя не є дуже добрий. Тому треба було просто стати на сторону людей і їм допомогти», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Остаточно закінчити ремонт на вул. Зимновідській та Станційній мають до кінця жовтня. Після того мешканці хочуть власними силами облаштувати сквер.

А поділитися?