Рівень підліткової злочинності знижується на Радехівщині

logo
56820_riven_pidlitkovoji_zlochinnosti_znizhuets.jpeg


Рівень підліткової злочинності знижується на Радехівщині

Третій рік поспіль в Радехівському районі спостерігається зменшення кількості правопорушень, вчинених неповнолітніми.

Протягом минулого року на території району неповнолітні скоїли 6 злочинів (у 2015 їх було 10). Із них – п’ять крадіжок та одне незаконне заволодіння транспортними засобами.

Загалом на профілактичному обліку знаходиться п’ятеро неповнолітніх, двоє з яких засуджені без позбавлення волі з іспитовим строком на два роки і рік. До інших трьох застосовані примусові заходи виховного характеру у вигляді передачі під нагляд батькам.

У 2016 році правоохоронці склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення, скоєні неповнолітніми. Із них 7 – за дрібне хуліганство, 2 – за розпивання спиртних напоїв у громадських і 2 – за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Також складено 26 адміністративних протоколів стосовно осіб, які нехтують своїми батьківськими обов’язками щодо виховання дітей.

За рік правоохоронці провели понад 80 рейдів у місцях найбільшої концентрації молоді. В ході них було виявлено 8 фактів продажу спиртних напоїв неповнолітнім, що стало підставою для складення адміністративних протоколів та притягнення винуватців до відповідальності.


Реклама

А поділитися?