Розпочали діяти нові правила проїзду пільговиків у маршрутках на Львівщині

logo
106356_rozpochali_dijati_novi_pravila_projizdu_p.jpeg


З суботи, 1 липня, у Львівській області почали діяти нові правила перевезення пільговиків у приміських автобусах. Відтепер пенсіонери платитимуть 50% вартості проїзду, повідомили в Асоціації перевізників Львівщини.

Згідно із погодженими Львівською ОДА правилами, пенсіонери за віком платитимуть 50% від повної вартості проїзду у приміських автобусах та маршрутках у містах області.

Учасники бойових дій та інші пільгові категорії (інваліди І і ІІ груп, діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, ветерани органів МВС, прокуратури тощо), визначені законами України, і надалі матимуть право безкоштовного проїзду.

Тим часом у Львові з 1 липня усі категорії пільговиків, у тому числі й пенсіонери, й далі зможуть користуватися послугами громадського транспорту безкоштовно. Про це ZAXID.NET повідомили в управлінні транспорту Львівської міської ради.

Нагадаємо, у липні на Львівщині планували запустити експеримент із монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. З огляду на те, що з держбюджету досі не виділили суму, необхідну для надання з 1 липня 2017 року адресної допомоги пільговикам, за рахунок якої вони могли б оплачувати проїзд у транспорті, а грошей обласного бюджету для цього не вистачить, експеримент відклали щонайменше до жовтня 2017 року.

А поділитися?Вам має сподобатись...