Садовий заявив про готовність надати антикорупційному бюро пояснення щодо бізнесу своєї родини

logo
36748_sadovij_zajaviv_pro_gotovnist_nadati_anti.jpeg


Міський голова Львова прокоментував ситуацію щодо електронних декларацій. Відтак, наступний етап, якого вимагатимуть депутати «Самопомочі», би кожен пояснив походження свого майна.

«В сьогоднішньому зверненні коротко прокоментую тему, яка зараз в усіх на устах. Коли «Самопоміч» увійшла до парламенту, одним зі своїх пріоритетів нові депутати зробили боротьбу з політичною корупцією. Нашими депутатами стали люди, які до того ніколи не були в політиці, не займали високих державних посад.

Перший шок, який їх чекав, це розкішне життя політиків, які жодного дня в своєму житті не працюючи в бізнесі, хизувались величезними статками, дорогими машинами, будинками і так далі.

Наш колега Єгор Соболєв став одним з ініціаторів закону про електронне декларування. Сьогодні, після впровадження цього закону, все, про що здогадувались українці, стало явним. Люди, які роками працювали лише депутатами, виявились мультимільйонерами.

Сьогодні «Самопоміч» в парламенті має наступну ціль – змусити всіх політиків пояснити походження свого майна. Таку вимогу ми висуваємо також і до всіх своїх представників. Навіть в першу чергу до них. Я особисто готовий надати детальні пояснення Національному антикорупційному бюро щодо розвитку того бізнесу, до якого має стосунок моя родина. Я абсолютно переконаний, що ті, хто не зможе надати пояснення своїх статків, повинні, як мінімум, назавжди зникнути з української політики», – цитує міського голову Львова прес-служба Львівської міськради. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...