Садовий запрошує львів’ян на віче біля Ратуші

logo
104155_sadovij_zaproshue_lviv_jan_na_viche_bilja.jpeg


Міський голова Андрій Садовий закликає львів’ян приходити на віче, присвячене проблемі з вивезенням сміття у Львові.фото: touristclub.kiev.ua

фото: touristclub.kiev.ua

Міський голова Львова кличе мешканців міста зібратися 26-го червня біля Ратуші на віче. Про це він повідомив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

«Запрошую львів’ян прийти в неділю на віче о 14:00, площа Ринок, Ратуша. Час показати, що Дух і Воля Львова незламні», – каже Андрій Садовий у відеозверненні.

Відео зняте в Києві на вулиці Банковій перед адміністрацією президента.

Нагадаємо, 12-го червня міська комісія звернулася до центральних органів влади з проханням визнати територію Львова зоною екологічного лиха, оскільки місто не може самостійно впоратися із вивезенням відходів. В той же час, начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб повідомив, що немає підстав говорити про зростання захворюваності через невивезене сміття. 

14-го червня над головним входом до мерії з’явився великий банер зі зверненням до Президента та прем’єр-міністра: «Порошенко, Гройсман, зупиніть сміттєву блокаду Львова!».

22-го червня Обласна влада запропонувала місту делегувати функції управління вивезеннямТПВ і передати в управління ЛКП «Львівспецкомунтрас».

За словами Олега Синютки, обласна адміністрація бере на себе зобов’язання у 20-тиденний термін очистити перенакопичені сміттєві майданчики, а в подальшому налагодити системний вивіз ТПВ з міста Львова, повернути та координувати перевізників ТПВ. Окрім того, зобов’язується побудувати до 2019 року сучасний завод з вторинної переробки та утилізації ТПВ.

Мер Львова назвав цей крок «ультиматумом намісника президента», проте погодився.

 

А поділитися?