Секретар Львівської міськради задекларував спосіб проведення соцопитувань

logo


Секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило задекларував патент на проведення соціологічних досліджень і 252 тис. грн спадщини від батька.

У декларації за 2015 рік, опублікованій в Єдиному державному реєстрі декларацій, вказано, що Анатолій Забарило володіє двома земельними ділянками у Пустомитах (1000 і 646 м2), ще одну ділянку на 2499 м2 він там орендує. Також у Пустомитах секретар ЛМР має будинок на 477 м2, а у Львові володіє 66% квартири (інші 33% належать його батьку).

Його дружина Надія Шумська, яка працює суддею Апеляційного суду Львівської області, також володіє двома земельними ділянками у Пустомитах (на 1000 і 500 м2), а ще – квартирою у Львові. Дружині належить і єдиний в сім’ї автомобіль – Daihatsu Terios 2008 року випуску.

За 2015 рік Анатолій Забарило отримав 285 825 грн доходів (з них 252 тис. грн – вартість спадщини від батька), а його дружина – 277 597 грн (42 тис. – це проценти з двох банківських вкладів). Також дружині секретаря ЛМР належать два вклади у «Приватбанку» – на 241 тис. грн і на 6,9 тис. доларів.

Анатолій Забарило володіє 10% ТзОВ «Професійна ліга», яке видає газету «Львівська пошта», і 90% агентства нерухомості «Синот-Україна».

У декларації секретаря Львівської міськради вказано і два патенти – один на спосіб проведення опитувань громадської думки, а інший на стенд «Зроби свій вибір» для реєстрації результатів опитувань (50% власності на цей патент належать Олегу Вороновському). Права на ці патенти Анатолій Забарило отримав у 2007 році.

Зображення запатентованого секретарем ЛМР Анатолієм Забарилом стенду для соцопитувань

Згідно з інформацією з держреєстру патентів, запатентований Анатолієм Забарилом спосіб проведення соцопитувань передбачає, що люди підходитимуть до стенда із запитанням і натискатимуть на кнопку під одним з варіантів відповіді.

«Спосіб проведення опитування громадської думки відрізняється тим, що збір виконують за допомогою мобільного стенда, на якому зображено запитання і варіанти відповідей на запитання, після обробки сигналу відображають результат на цифрових дисплеях, які знаходяться над кожним варіантом відповіді», – йдеться в довідці про патент.