Сільський голова Хриплина розповів, як в село завезли львівське сміття

logo
103279_silskij_golova_hriplina_rozpoviv_jak_v_se.jpeg


Вчора, 21 червня, на приватну територію в с. Хриплин Івано-Франківської області розвантажили декілька фур львівського сміття, хоча повинні були доставити папір для переробки.

Сільський голова Хриплина Роман Соколик розповів журналістам МІСТА, що вранці 22 червня сільський депутат виявив в’їзд нелегального сміття в одне із нежитлових приміщень, яке знаходиться у Хриплинській промисловій зоні за адресою Пресмашівська, 23. Це приміщення є приватною власністю одного із підприємств, яке підписало з київською фірмою договір щодо оренди. Приміщення орендували для громадської діяльності, зокрема, сортування вторинної сировини паперу. Тобто сюди повинні були доставити папір для переробки, а натомість привезли сміття.

Роман Соколик каже, що, ймовірно, 4-5 фур завозили сміття впродовж 10-12 години ночі.

“Вони завезли його вночі і навіть наймали спеціальну техніку, щоб його помістити у склад. Я одразу повідомив про це у Державну екологічну інспекцію, поліцію та “Муніципальну варту”“, – зауважив очільник села.

Власника сміття не знайшли, однак, сільський голова впевнений, що воно зі Львову.

“Я особисто бачив там львівські магазинні чеки, зошити. Звичайно, всі підозри на Львів, адже наразі відбувається масове вивезення сміття по Україні і я впевнений, що саме воно до нас і  потрапило“, – стверджує Роман Соколик.

Очільник Хриплина каже, що перш за все відповідати за цю ситуацію буде власник приміщення, адже він повинен контролювати процеси, які відбуваються в орендованому ним приміщенні.

“Працівники Хриплинського промислового вузлу також повинні контролювати все і не підписувати договори з незнайомими фірмами, які займаються вторинню сировиною“, – наголосив сільський голова.

До теми: вчора мер Львова Андрій Садовий оприлюднив копії відмов органів самоврядування та обласних адміністрацій щодо прийняття сміття зі Львова. Серед них були також відмови від семи міст Прикарпаття.

Читайте також: На Прикарпатті трапилася пожежа у житловому будинку 

Схожі записи:

Дівчина з Прикарпаття спробувала себе у ролі “столичної штучки”. ВІДЕО

У Галичі чоловік вкрав з будинку сусідки гроші, медаль і консервацію

З’явились нові подробиці та фото ДТП, де автомобіль збив 10-річного пішохода. ФО…

На Косівщині мати задушила і намагалась спалити немовля. ФОТО


Реклама

А поділитися?