Синютку просять викликати польського консула і попередити про можливі антиукраїнські провокації

logo
sinjutku_prosjat_viklikati_polskogo_konsula_i_poperediti_pro_mozhlivi_antiukrajinski_provokaciji.jpg


Сьогодні на Львівщину прибули учасники мотопробігу «Волинський рейд». Ця традиційна акція, що цього року має вперше має пройти і на Львівщині  відбувається під гаслом «У пам’ять полякам на східних землях», повідомляє ІА Дивись.info.

Учасники пробігу, а це здебільшого середовище так званих «кресов’яків», планують провести два дні на Львівщині, та кілька днів на Волині.

«У програмі мотопробігу, яка є на їхньому сайті лише культурні заходи – відвідання замків, костелів. Але сама назва «Волинський рейд», час проведення приурочений до 11 липня, коли у Польщі згадують про Волинську трагедію, і гасло пробігу викликають підозру, що суто культурною програмою учасники не обмежаться», – розповів голова Громадського комітету вшанування пам’яті українських героїв Олександр Ворона.

Сьогодні він, та кілька керівників громадських організацій прийшли до облдержадміністрації, щоб попросити Олега Синютку, як найвищого посадовця української держави на Львівщині, попередити польського консула про можливі провокації.

«Не виключено, що ці “рейдеристи” мають домовленості з певними проросійськими елементами, які в балаклавах будуть зображати “українських націоналістів”. Щоб уникнути можливих провокацій ми звернулися з листом до голови Львівської ОДА. До нас долучилися організації “Меморіал імені В.  Стуса” та “Товариство відродження української нації», – розповів Олександр Ворона.

За його словами питання вивчає заступник голови ОДА Юрій Підлісний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

КоментаріХочеш повідомити новину? Дій! ПОДІЛИТИСЬ

А поділитися?