Сміттєпереробний комплекс у Добрянах можуть і не збудувати

logo
79179_smittepererobnij_kompleks_u_dobrjanah_moz.jpeg


Земельну ділянку поблизу селя Добряни, що у Миколаївському районі, нещодавно оглянули представники міської та обласної влади.

Як розповів під час брифінгу із журналістами сьогодні, 3 квітня, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, представників влади на місці зустріли місцеві мешканці, які категорично проти будівництва сміттєсортувального комплексу на території Миколаївського району.

Крім того, земельна ділянка перебуває у власності або ж в оренді в Миколаївського цементного заводу.

“Тобто ділянку ми оглянули, але чи буде там починатись будівництво поки під великим питанням, – зазначив Бабак.

Нагадаємо, що у березні цього року Львівська ОДА запропонувала Львова другу ділянку для облагштування сміттєсортувального комплексу. Земельна ділянку розташована поблизу села Добряни Миколаївського району, що за 28 кілометрів від Львова.

Як відомо, 27 січня цього року, за дорученням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівництво Львівської області передало Львову земельну длянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», для споруження там сміттєпереробного комплексу. 

Для дослідження нормативних вимог до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на територі “Сірки”, міський голова Львова створив науково-експертну групу, яка проводила дослідження земельної ділянки. За висновками комісії, ця ділянка є непридатною для розміщення там сміттєпереробного комплексу. 

Читайте також на нашому сайті: 

На вулицях Львова невідомі порозкидали сміття з контейнерів і підпалили його ( ФОТО).

Скандал у львівській школі: у навчальному закладі не раді дитині, яка хворіє на аутизм (ВІДЕО).


Реклама

А поділитися?