Сміттєва блокада на Львівщині: із Дрогобича понад місяць не вивозять відходи

logo


Тоді ж представники Дрогобицької міськради заявили, що частину коштів на рекультивацію отримують від львівських перевізників сміття — компаній “Аве Львів” і “ДВ Еко-світ”: у 2017 році сума отриманих коштів складала 1 мільйон 862 тисячі гривень.

Із інсайдерських джерел 032.ua стало відомо, що частина блокувальників у Брониці також побоюється “відмивання” коштів за рахунок рекультивації сміттєзвалища. Кажуть, що були підписані акти виконаних робіт, при тому, що роботи не були проведені повністю. Відтак, у селі бояться, що розблокування звалища стане механізмом політичного тиску на них.

Побоювання броничан небезпідставні, якщо вірити даним, опублікованим нещодавно на сайті “Варто Ньюс”. Журналісти промоніторили закупівлі, здійснені у системі Prozorro, які стосуються рекультивації сміттєзвалища в Брониці та виявили, що по більшості лотів переможцем стала єдина тернопільська компанія ТОВ “ПМК-121”.

Як розповів у коментарі для 032.ua депутат Львівської облради Василь Масний, попри те, що частина мешканців Брониці вимагають закриття сміттєзвалища, дрогобичани та мешканці району просять його розблокувати.