Сміттєвий апокаліпсис: у Львові накопичилося 8,5 тисячі тонн відходів

logo
101724_smittevij_apokalipsis_u_lvovi_nakopichilo.jpeg


На сьогоднішній день у Львові накопичилося понад 8,5 тисячі тонн відходів, які нікуди вивезти. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«На сьогодні у Львові є понад 8,5 тисячі тонн ТПВ, які нікуди вивезти. Ситуація критична і загрожує небезпекою для здоров’я населення та життєдіяльності міста Львова. Для утилізації накопиченого сміття необхідно 850 одиниць спеціалізованої техніки», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в зв’язку з погіршенням ситуації з утилізації твердих побутових відходів, у понеділок, 19 червня, відбудеться позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Як повідомлялося, влада Львова попросила Кабмін визнати місто зоною екологічного лиха через проблеми з вивезенням сміття. Варто додати, львів’яни через невивезене сміття неодноразово перекривали дороги у місті. Проблеми з вивозом сміття у Львові тривають з травня минулого року. Тоді стався обвал відходів на головному міському звалищі в селі Великі Грибовичі. Загинули четверо людей. Полігон закрили. Зауважимо, що винним у справі Грибовицького сміттєзвалища суд визнав міського голову Львова Андрія Садового.

Нагадаємо, Львів хоче знову звозити сміття до Луцька. Своє чергою, виконувач обов’язків Луцького міського голови Ігор Поліщук наголосив, що львівського сміття у Луцьку не буде.

Декілька днів самоскиди з сусідньої області прямували і на Волинь – до луцького полігону твердих побутових відходів. Сміття зі Львівської області викидали і у волинських лісах. Зокрема, його помітили у Ківерцівському районі, намагались висипати під Колками та на Локачинському полігоні. Автівки з львівським сміттям, яке ось уже кілька місяців активно “розтягують” по Україні, дісталися й до Володимира-Волинського. Окрім того, львіське сміття виявили і поблизу с. Мар’янівка Горохівського району. А у ніч на 29 квітня між селами Промінь і Лаврів Луцького району місцеві жителі виявили купи сміття, яке незаконно було завезене з Львівщини.


Реклама

А поділитися?