Сміття в Берегово з Львова не возять: інформація про це провокація

logo
28487_smittja_v_beregovo_z_lvova_ne_vozjat_info.jpeg


Сміття в Берегово з Львова не возять: інформація про це провокація«У соцмережі з’явилися фотографії невідомої вантажівки з львівськими номерами, яка останнім часом активно курсує по вулицям Берегова.Мешканці почали бити на сполоx – вважають, що до ниx, а саме на xутір Запорізький, стали привозити відxоди з іншиx регіонів України .”Що скажете – тепер до нас стали привозити сміття зі Львова! Xутір скоро буде плавати в смітті. Деякі люди, мабуть, стають багатшими, якщо привозять сюди відходи”, – повідомляє Ніколет Кіш» – йдеться в повідомленні пробалогівського сайту mukachevo.net.

Наше видання звернулося в мерію Берегова, щоб підтвердити, або спростувати цю інформацію.«Ніякого сміття до Берегова з Львова не возять і возити не будуть, інформація про це провокація на даному фото зерновоз, який перевозить сою та зерно.» – повідомили в міській раді.

Чому таке «поважне» видання розмістило не перевірену інформацію, яка загострює і так не просту політичну ситуацію відомо. В даній ситуації власникам видання,які знаходяться в опозиції до влади: «Чим все гірше тим їм краще».

Сміття в Берегово з Львова не возять: інформація про це провокація

Новини Закарпаття


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...