​Собаку, яка покусала дитину, конфіскували та хочуть продати

logo
117595_sobaku_jaka_pokusala_ditinu_konfiskuvali_.jpeg


У травні цього року стався інцидент із собакою породи ротвейлер. Тварина, яка раніше ніколи не виявляла агресії, раптово покусала дівчинку, що жила по сусідству. Після розгляду справи, суд призначив штраф власниці та постановив забрати собаку. Зараз тварину хочуть продати на електронних торгах.

Про це пишуть “Львівські” з посиланням на матеріали 24 каналу.

Суд постановив забрати ротвейлера, який покусав дитину. Ще у травні Ольга Коцінська виходила на прогулянку із дітьми та зустріла сусідку, котра вигулювала ротвейлера. За словами Ольги, собака була без намордника та повідка і напала на дитину. Хоч мати встигла швидко вихопити 9-річну Юлю з лап ротвейлера, на стегні дитини залишились рвані рани.

Собака належить 17-річній Ярині, яка мешкає будинку із постраждалою, проте тоді гуляла з собакою її бабуся. Власниця розповідає, що тварина ніколи не проявляла агресію, а в цей день її спровокувало те, що дитина наступила їй на лапу.

Справа потрапила до суду. Господарі собаки визнали провину. Крім штрафних санкцій, які наклали на дівчину, суд постановив вилучити собаку в господарів та продати її на електронних торгах. Це також можуть зробити і господарі. Проте, якщо ротвейлера ніхто не купить, його віддадуть правоохоронцям або ж іншим військовим установам.

Рішення суду мають виконати впродовж трьох місяців. Зараз у справі та документації виявили неточності, їх усувають. Згодом собаку передадуть у ЛКП “Лев”. Собаку продадуть через систему електронних торгів, оскільки у суді вона розглядається як майно.

БІльше про новини у Львові та області читайте на “Львівських” згодом.


Реклама

А поділитися?