Сьогодні львів’янам розповіли про те, як зменшити генерування сміття у місті

logo
29620_sogodni_lviv_janam_rozpovili_pro_te_jak_z.jpeg


Сьогодні, 7 жовтня, у рамках проекту «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та спільно із еко-спільнотою Львова відбулась зустріч щодо зменшення генерування сміття у Львові.

Про це в коментарі 032.ua розповіла одна із організаторів проекту «Платформа консенсусу» Оксана Матійків.

“Ми влаштували цю зустріч для того, аби об’єднати за одним круглим столом громадськість, активних громадян, владу міста та соціально-відповідальний бізнес Львова. Сьогоднішня зустріч була спрямована здебільшого на те, що ми пропонуємо спільно з еко-спільнотою для супермаркетів. Ми дійшли висновку про те, що потрібно активно запроваджувати соціальну рекламу, адже представники супермаркетів до цього готові, але у них немає досвіду. Потрібно бути більше еко-дружніми. У результаті на зустрічі було запропоновано 5 пунктів для представників супермаркетів і ми тепер розпочинаємо над ними працювати”, – розповіла Оксана Матійків.

Нагадаємо, що це вже друга така дискусія, адже перша зустріч відбувалась за участі представників супермаркетів. На цій зустрічі було представлено відеосюжети про певні зрушення у деяких супермаркетах, а саме перехід на паперові пакети. 


Реклама

А поділитися?