Студенти ЛДУФК продемонстрували достойну боротьбу

8-9 жовтня завершився відкритий кубок Львова з вільної боротьби серед юніорів та юніорок. У змаганнях прийняли участь спортсмени з 8 областей України, а також зарубіжні гості зі Словаччини.

Серед учасників були також студенти Львівського державного університету фізичної культури, які продемонстрували достойну боротьбу. Кращі серед наших студентів: Назар Василишин (22 ФР) в. к. 74 кг. – І місце, який впевненно переміг у фіналі представника НУ «ЛП» Максима Жуковського; Білас Павло (21 ФФВ) в. к. 96 кг. посів ІІ місце, поступившись в ключовій сутичці представнику Миколаївської області Антипенко Юрію; Остапук Анастасія (22 ФС) в. к. 63 кг. посіла ІІ місце програвши у сутичці за золото Лисак Ангеліні (ЛУФК); Орлюк Ілля (1 ФР) в. к. 74 посів ІІІ місце. За крок до медалі зупинився Руслан Лазорик (21 ФФВ) в. к. 74 кг., який поступився у сутичці за 3 місце Орлюку Іллі і посів V місце. Вітаємо коллектив кафедри АВС.