Суд у Львові також вважає незаконним звільнення екс-голови Великоберезнянської райради

logo
109952_sud_u_lvovi_takozh_vvazhae_nezakonnim_zvi.jpeg


Суд у Львові також вважає незаконним звільнення екс-голови Великоберезнянської райради

Про таке Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор. При цьому, В. Грегор зауважив: “Чи справедливе і дане рішення суду – очевидно ні, оскільки звільнила його в 2014 р. революційна громада і більшість депутатів, які його ж і призначали раніше собі головою. Процедурні порушення, які не порушують грубо інші закони та права інших осіб, не можуть стати на заваді волевиявленню народних обранців, а відтак їх виборців. Тому на предмет законності вже і цього рішення апеляційного суду дасть оцінку в найближчий час касаційній суд, до якого відповідну скаргу вже готує райрада. Оскільки хоч юридичних наслідків поновлення дане рішення і не має логічно, але питання принциповому захисті рішення громади”.

Йдеться про рішення депутатського корпусу Великоберезнянської райради 17 червня 2014 року за участі революційної громади про оголошення недовіри та звільнення голови Василя Канюка за співпрацю із злочинним режимом Віктора Януковича. Однак, екс-очільник Великоберезнящини вирішив через суд визнати таке рішення «несправедливим» та скасувати, поновившись, відповідно, на посаді голови райради.

Оскільки пройшло майже 3 роки з часу його звільнення і фактичне поновлення його на роботі вже не можливе по закону, – адже райрада, яку він очолював, втратила свої повноваження, – В.Канюка вирішив змінити позовні вимоги та стягнути близько 200 тис грн за «вимушений прогул» (129 тис. заробітної плати і 50 тис. моральної шкоди).

15 травня 2017 в Ужгородському міськрайонному суді суддя Олег Придачук, після перегляду справи у Вищому адміністративному суді, визнав дане його звільнення незаконним, але у стягненні компенсації відмовив.

12 липня 2017р.

Теги: суд, звільнення, Канюка


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...