Суди і Нацполіція заповзялись повернути на роботу одіозного екс-ДАІвця Львова

logo
37598_sudi_i_nacpolicija_zapovzjalis_povernuti_.jpeg


Громадський рух Дорожній контроль Львів повідомив про дивні події у справі колишнього керівника відділу ДАІ Львова Богдана Мицака.

Відомий скандалами екс-міліціонер — за крок до повернення на роботу. І це після того, як голова Нацполіції заявила про те, що його звільнять через службову невідповідність. Однак Мицак поновився на посаді завдяки постанові Львівського окружного адміністративного суду від 8 вересня (суддя Клименко).

“Національна поліція звісно подала апеляцію на таке рішення окружного адміністративного суду, проте апеляційний суд залишив апеляцію без руху”, — розповідають у групі Дорожній контроль. Львів.

Відповідно до процесуального закону суд може залишити апеляційну скаргу без руху в разі виявлення встановлених законом недоліків апеляційної скарги, зокрема пропуску терміну на подання апеляційної скарги, та надає час для їх усунення.

“У разі неусунення недоліків, що спричинили залишення апеляції без руху, апеляційний суд повертає апеляційну скаргу (відмовляє у відкритті апеляційного провадження). Виникають прості запитання: ким та з якою метою допущені недоліки апеляційної скарги? Чи будуть вони усунуті своєчасно? Чи все-таки готуватися до чергового нашестя Мицака?”, — запитують громадські активісти керівництво Нацполіції.

Нагадаємо, що екс-начальник ДАІ Львова, який керував ним більш як сім років, був звільнений у 2013-му керівником тодішньої обласної міліції Олександром Рудяком. Та Мицак взяв дивовижно тривалий лікарняний (нібито лікувався від туберкульозу) і намагався поновитися на посаді 2014-го. Під тиском громадськості написав заяву про звільнення. Згодом він поновився у Києві як старший інспектор з особливих доручень, проте за наслідками переатестації Мицака звільнили.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...