Театр Заньковецької зустріне оновленим свій сотий ювілейний сезон

logo
126334_teatr_zankoveckoji_zustrine_onovlenim_svi.png


Нова підлога, оновлений зал, відремонтований вхід і атмосферний одяг для сцени чекають на відвідувачів театру Заньковецької вже за місяць. Все до сотого ювілейного сезону. Зараз у театрі активно тривають ремонти. Як дізналася кореспондент «Львівської хвилі» Оксана Тучак, вже завтра там почнуть стелити дубовий паркет і привезуть зразки нових крісел.

Вони будуть ширшими, ніж попередні та із зеленою оббивкою, як і завіси у глядацькій залі.

«Зараз ми починаємо тендер на придбання готового нового одягу сцени. Це є завіса, новий арлекін і плюс всі штори, що двері закривають, щоб шуму не було. А також сподіваюсь, що нам вдасться придбати килимки, щоб постелити між рядами», – зазначив генеральний директор театру Андрій Мацяк.

Але театр – це не лише сцена. Ремонтують службові приміщення та гримувальні.

«Можу додати, які роботи будуть проводитись – це реставрація фасаду головного входу, ремонти санвузлів для фойє, для глядача, які на другому, третьому поверсі. Додам, що коли ми зняли підлогу для ремонту, то там виявили купу сміття. Доводиться тепер прибирати, тут вже декілька КАМАЗів сміття вивезли», – додав заступник гендиректора з питань капітального ремонту Роман Порада.

Ремонти триватимуть до листопада, але вже з 10-го жовтня театр Марії Заньковецької знову відкриє свої двері для глядачів.

Loading…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...