Топ-10 локацій для осінньої фотосесії від львівських фотографів

logo
34412_top_10_lokacij_dlja_osinnoji_fotosesiji_v.jpeg


Атмосфера осіннього Львова – то дощового, оповитого туманами,то золотисто-сонячного, помережаного багряним листям – не може не надихнути мешканців та гостей міста до спроби вполювати гарний момент у об’єктив чи то фотоапарату, чи то Айфону. Tvoemisto.tv поцікавилось у популярних фотографів міста, які локації їм найбільше імпонують для осінньої фотосесії.
finegold.kiev.ua

finegold.kiev.ua

«Фотографуватиму всюди, де тільки є світло», – напівжартома зауважує Андрій Сибидло, керівник і викладач львівської фотошколи «Модерн». Справді, професійний обов’язок кожного фотографа – підлаштуватися до обставин, а не підшукувати локацію. Також майстри своєї справи в один голос стверджують, що знімати в одному місці – нудно, тому постійно шукають таємничі вулички й оригінальні кав’ярні.

Тим не менше, кожен має в кишені декілька цікавих і атмосферних львівських куточків. Поділитися переліком місцин, найбільш влучних для осінньої фотосесії, погодилися фотографи, які входять у список 10 найпопулярніших професіоналів Львова за версією Mywed., чия зарплата варіюється від 3 до 7 тисяч за годину. 

Топ-10 локацій для осінньої фотосесії львів’ян

Олександр Ладанивський, який займає 1 місце в рейтингу, порадив:

Кайзервальд

Фото: any-type-tour.com

 

Парк «Високий замок»

 

 

Фото: lll.blogspot.com

 

Костел Єлизавети й Ольги, що біля приміського вокзалу

Фото: Владислав Кучеренко

 

 Церква святого Юра

Фото: iloveukraine.com

 

Олена Кондрашова зауважила, що осінь передбачає яскраві фарби, які можна знайти як у міському парку, так і біля виразного дерева десь у центрі. Майстриня також порадила знимкувати в будні дні, коли менший шанс зустріти натовп туристів. Серед її улюблених локацій цієї пори року:

Парк Костюшка

Фото: tvoemisto.tv

 

 Деякі куточки Стрийського парку

Фото: tvoemisto.tv

 

Вулиця Лесі Українки

Фото: Олена Кондрашова

Олександр Блищ у перерві між фотосесіями рекомендував львів’янам використати як тло фотографій:

Палац Потоцьких

Фото: iloveukraine.com

Назарій Кархут, професіонал з Тернопільщини зауважив, що для по-справжньому осінніх вражень варто трохи поподорожувати, адже недалеко від Львова є дійсно «золоті» місця:

Скелі Довбуша

Фото: victoria-tur.ua

 

Підгорецький замок

Фото:myplanet.com

Насправді, цей список можна продовжувати ще довго. Адже Львів – місто безлічі унікально гарних та романтичних місць, що імпонуватимуть вашому осінньому настрою. Врешті, як зауважив Сергій Толочко, автор проекту “10 000 добрих фото”: “Золоту осінь у Львові знімати можна будь-де і на будь-що. Хоча б на Айфон. Усе залежить від фотографа і належної атмосфери”.

Підготувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?