Трамваї №2 не повернуться цього року на вулицю Пасічну у Львові

logo
132193_tramvaji_2_ne_povernutsja_cogo_roku_na_vu.jpeg


15:00 15 вересня 2017 р.

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак запевнив: «Запустити трамвай №2 мали б у лютому-березні 2018 року, але можуть бути затримки».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 15 вересня: У понеділок відкривають перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова для проїзду транспорту, буде курсувати за звичним маршрутом трамвай №7».

Натомість заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак поінформував: ««Щоб запустити трамвай №2 на вулицю Пасічну, потрібно зробити низку робіт – там проблеми з колекторами. Але вже є технічне рішення: там крутий підйом і нові стандарти по рейках, які там мають бути, тому в цьому трошки затримка. Шпали, які будуть під рейки ставити, мають виготовляти на замовлення через те, що там підйом. Так само пізніше ми будемо думати, чи можемо спочатку зробити дорогу, а потім займатися трамвайною колією. Наразі нас ще чекає ціла низка нарад, бо за день такі питання не вирішуються. Думаємо, що в ідеалі запустити трамвай №2 мали б у лютому-березні 2018 року, але можуть бути затримки з непередбачуваними ситуаціями, що можуть виникати».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі Львівської міськради.


Реклама

А поділитися?