ТРК “Львів” пожалілась Володимиру Гройсману на утиски з боку Зураба Аласанії

logo
118625_trk_lviv_pozhalilas_volodimiru_grojsmanu_.jpeg


Трудовий колектив державної телерадіокомпанії «Львів» звернувся з відкритим листом на адресу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зі скаргами на дії керівництва НСТУ. У відповідь голова НСТУ Зураб Аласанія пообіцяв найближчим часом змінити керівництво львівської філії через «поганий менеджмент».

У відкритому листі, опублікованому 3 серпня на офіційному сайті ТРК «Львів», стверджується, що керівництво НСТУ не зважає на права та потреби львівської філії і систематично скорочує фонд зарплати, що загрожує «перспективою абсолютної маргіналізації телевізійної Львівщини».

«У системі ПАТ НСТУ спостерігається прагнення вибудувати жорстку вертикаль з максимальним урізанням прав та ініціатив регіональних філій. Інколи це спричиняє абсурдні ситуації, за яких філії змушені узгоджувати з центром питання придбання канцтоварів, не кажучи вже про речі значно важливішого порядку, – йдеться у відкритому листі ТРК «Львів» (повний текст заяви). – За вказівкою з Києва з місяця у місяць систематично зменшується фонд зарплат для працівників регіональних філій. Це при тому, що у штаті, зокрема, львівської філії, майже 40 відсотків працівників офіційно мають тарифні оклади, менші за розмір мінімальної заробітної плати або у межах мінімальної заробітної плати. У результаті маємо такі показники: середній оклад нежурналіста у філії «Львівська регіональна дирекція» – 3553 грн, журналіста – 5572 грн (середня зарплата по Україні, для порівняння, – 7500 грн)».

Натомість голова НСТУ Зураб Аласанія заявив ZAXID.NET, що економічні проблеми львівської філії є результатом некомпетентного менеджменту генерального директора Михайла Хвойницького і його заступника Ігоря Гулика.

«Їх зарплатня йде напряму з казначейства. Центральна дирекція НСТУ не має жодного відношення до цього. Так само з преміями – це є спецфонд, який в них ніхто не забирає. Це їх керівництво так робить. У них на рахунках є 2,8 млн грн і я не знаю, чому вони не виплачують ці гроші працівникам. Централізація, на яку вони скаржаться, є наслідком дуже поганого менеджменту філії, який буде замінено. Ми вже у вересні оголосимо конкурс на заміщення посад, які займають Михайло Хвойницький та Ігор Гулик. Однак ми будемо змінювати керівництво не лише у львівській, а й у багатьох інших філіях», – заявив Зураб Аласанія у розмові із ZAXID.NET.

За словами Зураба Аласанії, перед проведенням кадрових ротацій НСТУ проведе детальний фінансовий аудит діяльності ТРК «Львів».

На ТРК «Львів» також обурюються високими преміями керівництва НСТУ, зокрема і Зураба Аласанії – у розмірі від 86 тис. грн. до 113 тис. грн.

«Мої премії не є встановлені мною. Їх встановлює наглядова рада (НСТУ), згідно з законом України. І на цьому крапка», – відповів Зураб Аласанія.

Нагадаємо, Михайло Хвойницький очолив обласне державне телебачення ТРК «Львів» у липні 2015 року. У 2004-2011 роках теперішній директор ТРК «Львів» очолював обласну комунальну телекомпанію «Львів-ТБ», що підпорядковується Львівській облраді.

Варто зазначити, що цьогоріч на 300 млн грн скоротили фінансування суспільного мовлення, яке створюють на базі НТСУ та її обласних філій.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...