У центральному львівському парку працюватиме мандрівний ресторан для собак

logo
126768_u_centralnomu_lvivskomu_parku_pracjuvatim.jpeg


У львівському парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького відбудуться інтерактивні заняття для дітей з гуманного поводження з тваринами. Уроки у формі гри проводитимуть на території першого в Україні мандрівного ресторану для собак, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Цьогоріч на традиційному фестивалі вуличної їжі Street Food So Good у Парку культури 1-3 вересня працюватиме Dog-friendly зона з першим в Україні мандрівним рестораном для собак від «Клубу 4 Лапи». Відвідувачі зможуть відпочити і зробити фото зі своїм улюбленцем у спеціально облаштованій фотозоні.

Для дітей у суботу та неділю, 2-3 вересня, о 15:00 проводитимуть інтерактивні заняття з гуманної освіти з інноваційного освітнього проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин» від компанії «Кормотех» і департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

«Спеціально розроблена програма розкриває теми добробуту та гармонічного співіснування з тваринами, відповідальності та жорстокості людей щодо них. Курс вчить поважати домашніх тварин і розуміти їхні потреби», – зазначили в прес-службі ЛМР.

Нагадаємо, протягом фестивалю відвідувачі зможуть скуштувати страви галицької, ізраїльської, італійської, бельгійської, американської, тайської, мексиканської, японської кухні. Програма включатиме кулінарні майстер-класи. Кульмінацією свята стане тематичне fashion-шоу.

А поділитися?Вам має сподобатись...