У ДДПУ ім. Івана Франка відбулася творча зустріч із професором Ольгою Бенч (Словаччина)

logo
34849_u_ddpu_im_ivana_franka_vidbulasja_tvorcha.jpeg


uchasnyky-tvorchoyi-zustrichi

Днями в інституті музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка відбулася творча зустріч з екс-генконсулом України в Словаччині, професором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, Католицького університету м. Ружомберка, народною артисткою України, заслуженим діячем мистецтв, професором Ольгою Бенч.

Захід проводився в рамках V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Хорове мистецтво України та його подвижники».

Професор Ольга Бенч провела блискучу порівняльну характеристику систем освіти Європи та України, зіставляючи плани на майбутнє української та словацької студентської молоді, а також майстер-клас із техніки диригування зі студенткою завідувача кафедри методики музичного виховання та диригування І.Л. Бермес Богданою  Савуляк.

majster-klas-z-texniky-dyryguvannya-zi-studentkoyu-bogdanoyu-savulyak

narodna-artystka-ukrayiny-zasluzhenyj-diyach-mystectv-profesor-olga-bench

Присутні на зустрічі професорсько-викладацький склад та студентство інституту музичного мистецтва виокремили зацікавленість та актуальні перспективи в рамках майбутньої співпраці і взаємного наукового пізнання з обох сторін словацько-українського кордону.

uchasnyky-tvorchoyi-zustrichi

 Андрій Куцик, спеціаліст відділу інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю


Реклама

А поділитися?