У ЛОДА відібрали експертів, які оцінюватимуть інвестиційні проекти

logo
u_loda_vidibrali_ekspertiv_jaki_ocinjuvatimut_investicijni_proekti.jpg


четвер, 7 липня, 2016, 18:10
Львів

У ЛОДА відібрали експертів, які оцінюватимуть інвестиційні проекти

Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики ЛОДП на своєму засіданні розглянула реалізацію Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області у частині відшкодування відсоткових ставок за кредитами.

Про це повідомив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, передає прес-служба ЛОДА.

Як зазначив Роман Филипів, комісія обрала три банки, зокрема ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «КРЕДОБАНК», АТ «Ощадбанк», з якими департамент економічної політики ЛОДА може укласти генеральні угоди про відшкодування за рахунок обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що їх отримали представники малого бізнесу.

Також під час засідання комісії відібрали експертів з рейтингового оцінювання інвестиційних проектів. До складу експертної групи увійшли: Олександр Софій від ГО «Європейський діалог», Володимир Крижанівський від ГО «Західноукраїнська агенція регіонального розвитку», Інга Коренєва від Комісії з питань економічної політики Громадської ради при Львівській ОДА.

Також по три представники від постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики і департаменту економічної політики облдержадміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?