У Львові медійників вчитимуть якісно писати про енергоефективність

logo
36218_u_lvovi_medijnikiv_vchitimut_jakisno_pisa.jpeg


Журналістів з різних регіонів України навчатимуть цікаво, збалансовано та мотиваціно писати про енергоефективність. Дводенний тренінг відбудеться у Львові 8 та 9 листопада.

0

Тренінг проводяться у форматі «Новини за 24 години». Під час навчання журналісти зможуть швидко та інтенсивно «зануритись» у теми енергоефективності, енергозбереження, створення ОСББ та використання альтернативних джерел енергії. Крім того, учасники тренінгу відвідають об’єкти, де вже активно впроваджуються новітні енергоефективні технології, та поспілкуються з енергоменеджерами, енергоаудиторами та головами ОСББ.Спікери зможуть розповісти власні історії успіху створення ОСББ, термомодернізації будинків та залучення «теплих кредитів» та подолання різноманітних проблем. Наступного дня журналісти будуть об’єднані у «міні-редакції», які на основі отриманої в перший день інформації розроблятимуть концепцію статті та готуватимуть одну інформаційну статтю від групи.

Організовується в межах проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Українським освітнім центром реформ.

Журналістам з регіонів компенсують кошти за проїзд та організують проживання в готелі.

Для реєстрації слід написати на електронну адресу presklub@gmail.com де вказати ПІБ та ЗМІ, яке ви представляєте, а також ваші контакти. Кількість місць обмежена.

Джерело: Четверта влада

А поділитися?