У Львові на аукціон виставили унікальне приміщення у центрі міста

logo
41777_u_lvovi_na_aukcion_vistavili_unikalne_pri.jpeg


Львів’янам пропонують придбати нежитлове приміщення на вулиці Коперника у будинку, збудованому у стилі ретроспективного модерну.

У прес-службі міськради інформують про продаж на аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності м. Львова. На аукціон виставлено нежитлове приміщення, що знаходяться на вулиці Миколи Коперника, 12.

Зазначимо, що 1907-1908 рр. будівельне підприємство Е. Жиховича звело на цій ділянці за проектом М. Лужецького два будинки зі спільним внутрішнім подвір’м у стилі ретроспективного модерну. Головний фасад будинку оздобили чотирьома витончено змодельованими барельєфами Ю. Белтовського, що символізують пори року. В міжвоєнний період у будинку від вул. М.Коперника знаходився магазин електричних товарів.

Пам’ятка відповідає критерію автентичності (зберегла свою форму, планувальну структуру, архітектурний вистрій фасадів) та відображає розвиток архітектури і містобудування м. Львова періоду стилю модерн.

Інженерні мережі – водостічна система,  каналізація, електрична мережа, опалення.

Інженерне обладнання – електроосвітлення, телефонізація.

Управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цього унікального об’єкта.

Адреса об’єкта приватизації: вул. М.Коперника, 12

Поверховість: 1-й поверх

Площа, кв. м: 111,40

Початкова ціна продажу з ПДВ (грн.): 5 892 000

Гарантійний внесок (10% від початкової вартості продажу), грн. без ПДВ: 589 200,0

Балансоутри-мувач: 79000, м. Львів, вул.М.Коперника,22.

Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 05 грудня.

Особи, які подали заяви та документи на участь в аукціоні, зобов’язані до 08 грудня до 16:00 включно укласти договір про участь в аукціоні з ПП «Фірма СОМГІЗ» (м. Львів, вул. Академіка А.Сахарова, 46-а; тел. (032) 244 30 91; 244 30 92).

Час та місце ознайомлення з об’єктами: ознайомитися з об’єктами можна за місцем їх розташування в робочі дні, отримати інформацію можна в балансоутримувача за вказаними телефонами та в управлінні комунальної власності Львівської міської ради за телефоном: (032) 235 50 26 з 10.00 до 17.00 .

Час та місце проведення аукціону: аукціон відбудеться 09 грудня за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, 2-й поверх, велика сесійна зала, 14.00 год. Реєстрація учасників аукціону  проводитиметься з 12.30 год. до 13.30 год. за місцем проведення аукціону. Присутність претендентів на участь в аукціоні на реєстрації обов’язкова. Претенденти на участь в аукціоні повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, представники – довіреність, посвідчену нотаріально та оформлено з згідно з чинним законодавством, яка підтверджує повноваження претендентів (їх представників).

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?