У Львові на уроках фізкультури навчатимуть водному поло

logo
102526_u_lvovi_na_urokah_fizkulturi_navchatimut_.jpeg


20.06.2017, 17:04

уроки физкультуры, водное полоУ Львові на уроках фізкультури навчатимуть елементам водного поло. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Члени комісії культури, молодіжної політики та спорту підтримали  звернення  управління молоді і спорту Львівської міської ради щодо затвердження Програми з навчання елементів водного поло у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львові на 2017-2018 рр.

Як повідомив голова комісії Віталій Свіщов, програму запроваджують з метою популяризації та розвитку водного поло та плавання серед дітей.

“У Львові на цей час діє 7 команд з водного поло, а після впровадження програми може з’явитись ще щонайменше п’ять. Адже у п’яти школах, де є басейни, планують проводити уроки водного поло. Тобто діти зможуть вступати у ДЮСШ уже підготовлені на високому рівні”, – зазначив він.

За його словами, програма передбачає організацію та проведення уроків з фізичної культури з елементами водного поло для учнів 1-4 класів. Також цією програмою передбачено закупівлю на кожну із визначених шкіл спортивного інвентарю та виготовлення промоційного відеоролика  про водне поло.

Во Львове на уроках физкультуры будут учить элементам водному поло. Об этом сообщает информационный портал депутатов Львовского городского совета.

Члены комиссии культуры, молодежной политики и спорта поддержали обращение управления молодежи и спорта Львовского городского совета об утверждении Программы по обучению элементов водного поло в общеобразовательных учебных заведениях Львова на 2017-2018 гг.

Как сообщил председатель комиссии Виталий Свищов, программу вводят с целью популяризации и развития водного поло и плавания среди детей.

“Во Львове в настоящее время действует 7 команд по водному поло, а после внедрения программы может появиться еще как минимум пять. Ведь в пяти школах, где есть бассейны, планируют проводить уроки по водному поло. То есть дети смогут вступать в ДЮСШ уже подготовлены на высоком уровне”, – отметил он.

По его словам, программа предусматривает организацию и проведение уроков по физической культуре с элементами водного поло для учеников 1-4 классов. Также этой программой предусмотрена закупка для каждой из определенных школ спортивного инвентаря и изготовление промовидеоролика о водном поло.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...