У Львові «перепишуть» сміттєвози

logo
111777_u_lvovi_perepishut_smittevozi.jpeg


Місцева влада хоче побороти викидання відходів з міста поза межами легальних звалищ та полігонів.фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

Львівська обласна державна адміністрація передасть у правоохоронні органи перелік номерних знаків автомобілів, що перевозять  ТПВ з міста Львова. Як інформує прес-служба Львівської ОДА, до такого кроку обласна лада змушена вдатися, зважаючи на випадки, коли сміття зі Львова не доставляють на визначені полігони, а викидають при першій-ліпшій нагоді по узбіччях чи байраках.

Як вказано у повідомленні, список вантажівок, які вивозять відходи зі Львова, починаючи від третього липня передадуть в поліцію, яка має знайти і притягнути порушників до відповідальності.

В українських ЗМІ регулярно з’являються повідомлення про те, що біля населених пунктів Львівщини та інших областей України знаходять викинуті відходи зі Львова.

Нагадаємо, наприкінці червня Львівська міська рада передала функції вивозу та захоронення ТПВ з міста Львівській ОДА. 13 липня у Львові очистити перенакопичені майданчики і почали вивіз відходів з перевантажувальних станцій.

За даними Львівської міської ради, в другій декаді червня у Львові накопичилося понад 11 тисяч тонн відходів.


Реклама

А поділитися?