У Львові переселенцям розкажуть, як стати лідером

logo
129784_u_lvovi_pereselencjam_rozkazhut_jak_stati.jpeg


У Львові з 26 по 28 жовтня для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) відбудеться триденний семінар з лідерства за проектом «Містки громадської активності». Заявки на участь приймаються до 25 вересня включно, повідомляє Ресурсний Центр “Гурт”.

Учасники семінару з лідерства зможуть:

удосконалити власні лідерські та професійні навички, необхідні для усвідомленої участі громадян і громадського лідерства;
отримати додаткові інструменти реалізації власних ініціатив у нових громадах;
отримати консультативну підтримку власних ідей та ініціатив щодо розвитку бізнесу, соціального лідерства та місцевих громад;
вирішувати нагальні проблеми свої особисті та своїх громад;
створити онлайн-портфоліо успішних прикладів лідерства та самоорганізації.

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з різних міст і адміністративних центрів Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Харківської областей та контрольованих Україною територій Донецької та Луганської областей, які вже налагодили стосунки з місцевими громадськими організаціями та ініціативними групами і готові активно впроваджувати стратегії змін у нових громадах.

Кого шукають для участі у семінарі

Людей, які хочуть розвивати власні ініціативи/проекти, спрямовані на сприяння інтеграції переселенців з місцевими громадами і створення для них соціально-економічних перспектив.

Що пропонують учасникам

Участь у семінарі з лідерства, де досвідчені тренери – українські та польські – будуть аналізувати знання та навички лідера, а також можливості їх практичного використання.
Індивідуальні консультації з тренерами щодо проектів, які Ви хочете здійснювати (2-3 зустрічі он-лайн).
Додатково – участь в Програмі національних обмінів.

Що очікують від учасників організатори

Активну участь у семінарі.
Ефективну роботу з тренерами.
Розробку своїх проектів і підготовку портфоліо про свої успіхи, недоліки, враження, досвід і поради.

Організатори обіцяють, що учасники семінару отримають знання, навички та практичний досвід.

“…Ми маємо бути на зв’язку не 3 дні, а 3 місяці – вчитися, співпрацювати, розробляти ідеї та отримувати нові можливості”, – йдеться у повідомленні.

Проекти, які учасники мають впровадити під час спільної роботи, можуть бути великими або малими, вже діючими або на початковому етапі.

“Найголовніше – ми хочемо допомогти вам в організації та інтеграції вашої місцевої спільноти. Тільки вам вирішувати – чого вам не вистачає, або що потрібно змінити у громаді”, – заявляють організатори семінару.

Семінар відбудеться у м.Львів з 26 по 28 жовтня 2017 року.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю в семінарі. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Робоча мова семінару – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму – до 25 вересня 2017 року.

Умовою та результатом участі у семінарі є подання власного онлайн-портфоліо успішних прикладів лідерства та самоорганізації до 1 лютого 2018 р.

А поділитися?