У Львові покажуть фільм «Жива ватра» про життя карпатських вівчарів

logo
25688_u_lvovi_pokazhut_film_zhiva_vatra_pro_zhi.jpeg


Із 29 вересня фільм львівського режисера Остапа Костюка «Жива ватра» виходить у широкий прокат. У Львові його можна буде переглянути у Львівському кіноцентрі.
фото: facebook.com/ZhyvaVatra

фото: facebook.com/ZhyvaVatra

Це мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат та долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін, який став підсумком 10-річного дослідження режисером гуцульскої культури.

Фільм об’їхав більш ніж 20 кінофестивалів світу, отримав спеціальний приз журі на Міжнародному фестивалі документального кіно Hot Docs – найбільшому північноамериканському форумі неігрового кіно та ряд інших нагород.

У Львові стрічку можна буде переглянути у Львівському кіноцентрі, що на вулиці Володимира Великого, 14а. Як повідомили Tvoemisto.tv у кіноцентрі, із 29 вересня «Живу ватру» транслюватимуть упродовж тижня. Придбати квитки можна буде безпосередньо у касі кінотеатру. Згодом графік сеансів опублікують на офіційній сторінці у Facebook.

Фільм уже має у своєму активі чимало фестивальних нагород. Зокрема, він отримав відзнаку МКФ в Одесі. Це фільм про життя, про традицію, про конфлікт двох світів – сучасного і древнього, про природу гір, про долю людську, про любов, про родину, про місце під сонцем, про вогонь живий і про вівчарство – усе це в голові маленького хлопчика, котрий, може, стане пастухом – Іванка.

Додамо, Остап Костюк народився 1979 року в Коломиї, Івано-Франківська область. Закінчив історичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, а також акторську студію Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса. Як актор працював у Театрі імені Леся Курбаса. Є співавтором таких музичних проектів, як «Banda Arkan», «Tatosh Banda», «Гич Оркестр». Кінодебют Остапа Костюка відбувся у 2011 році. У співавторстві з Олександром Поздняковим він зняв короткометражну стрічку «Ману і капуста». У 2015 році було представлено документальну стрічку «Жива ватра». 

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?