У Львові повторно ввели систему сортування сміття

logo
116835_u_lvovi_povtorno_vveli_sistemu_sortuvannj.jpeg


У Львові з 1 серпня відновили систему роздільного збору твердих побутових відходів.

Про це заявив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук, повідомляє прес-служба  Львівської обласної держадміністрації.

За словами чиновника, “систему запускали три роки тому, але, на жаль, вона весь цей час не працювала”.

Також Романчук повідомив, що вже оброблені всі логістичні схеми, згідно з якими буде працювати система сортування. На сьогодні в місті встановили 1648 контейнерів для роздільного збору відходів.

“Львівська ОДА спільно з перевізниками проведе огляд територій, на яких додатково встановлять контейнерні майданчики для сортування”, – зазначив Романчук.

Міська влада запевняє, що сортування буде сприяти зниженню кількості сміття, яке зараз виробляє Львів.

Раніше повідомлялося, що у Львові прибрали сміття з усіх переповнених майданчиків. З метою ведення чітких розрахунків за кількістю відходів на Львівщині вперше почали зважувати сміття.

Колапс системи утилізації сміття у Львові стався після пожежі на звалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області. 30 травня 2016 року приблизно о 15:30 на звалищі сталося обвалення сміття. Під завалами загинули троє пожежників і один комунальник.

Пізніше влада Львова була змушена вивозити сміття на полігони в інших областях України, що викликало опір як з боку місцевої влади, так і на державному рівні.


Реклама

А поділитися?