​У Львові розшукують депутатів ЛМР (перелік)

logo
110076_u_lvovi_rozshukujut_deputativ_lmr_perelik.jpeg


Мешканці аварійного будинку у Львові погрожують прийти до кожного львівського депутата, який підписався під документами щодо забудови поблизу будинку, де вони проживають, “у гості”.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Роман Верхоляк. За попередньою інформацією, наприкінці червня мешканці будинку на вулиці Лемківській, 9 організували протест проти забудови поблизу їхнього дому. Будівля, як зазначають мешканці в аварійному стані, будь-які будівництво поблизу може її зруйнувати. Умовою, яку висували протестувальники, було або ж припинити будівництво, або ж надати мешканцям будинку нове житло.

Джерело фото: facebook Роман ВерхолякДжерело фото: facebook Роман Верхоляк

Акція пройшла під гаслами “Садовий, впусти пожити!”.

Проте з часу надання дозволів на забудову ні мер, ні депутати, за словами мешканців будинку, нічого в рішеннях не змінювали, тому обурені львів’яни вирішили піти в гості до кожного з львівських нардепів, хто підписався під документом.

“Депутати мають відповідати за свої вчинки і голосувати в інтересах мешканців, а не Садового”, – додав Роман Верхоляк. Нижче чоловік також опублікував перелік депутатів, адреси яких наразі невідомі та просить мешканців допомогти їх дізнатись.


Реклама

А поділитися?