У Львові стартувало голосування за проекти у рамках бюджету участі

logo
35910_u_lvovi_startuvalo_golosuvannja_za_proekt.jpeg


Найбільше проектів зареєстрували у Сихівському (34) та Шевченківському (30) районах. Голосування за проекти триватиме від сьогодні, 1-го листопада, і до 15-го числа поточного місяця.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Наразі на сайті громадських проектів для голосування доступні 233 проекти із 265 поданих. «Декілька проектів ми відсіяли. На першому етапі це були проекти, які мали проблеми із оформленням, до прикладу не зібрали потрібну кількість голосів. На другому – це проекти з нюансами, які не дозволяють реалізувати проект, наприклад, пропонували якісь інфраструктурні зміни приватної власності, а не власності міста», – розповів Tvoemisto.tv в.о. начальника управління Секретаріат ради Юрій Лукашевський

За словами Юрія Лукашевського, найбільше зареєстрували для голосування спортивних проектів – це і облаштування майданчиків, і громадських просторів тощо. Із 233-ох проектів 87 – це великі (від 20 до 200 тис. грн) і 146 – малі (від 200 тис. грн до 3 млн грн).

Як проголосувати?

Із 1 до 15 листопада триватиме голосування, результати якого відображатимуть он-лайн. Зробити свій вибір можна буде на сайтах lviv.pb.org.ua або ж www.gb.city-adm.lviv.ua через BankID або ж у ЦНАПі. Кожен мешканець може проголосувати за 1 великий та 1 малий проект.

Як наголосив в.о. начальника міського управління ІТ Іван Коржов, Львів – перше місто, яке повністю відмовилося від паперового голосування. «Навіть якщо ви будете робити вибір у ЦНАПі, голосування однаково буде електронним, – каже Іван Коржов. – Тобто, коли ви приходите у ЦНАП із паспортом і хочете проголосувати за проект, то отримуєте логін і пароль, за допомогою яких можете це зробити. У разі ж, якщо ви не зможете скористатись комп’ютером самостійно, то отримаєте допомогу від працівника ЦНАПу – де натиснути, де прочитати про проект детальніше тощо».

Варто зауважити, що голосування на сайті є доступним лише для тих, хто має львівську прописку. Ті, хто її не мають, можуть проголосувати винятково у ЦНАПі. Для цього потрібно засвідчити, що особа працює або вчиться у Львові. Автори не можуть голосувати за свій проект.

Переможців оберуть до 1 грудня. Їхня кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

Нагадаємо, з 15 серпня до 15 вересня у Львові можна було подавати проекти, які профінансуються з громадського бюджету.

З усіма проектами можна ознайомитися на сайті.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...