У Львові створили сайт для контролю за депутатами міської ради

logo
114968_u_lvovi_stvorili_sajt_dlja_kontrolju_za_d.jpeg


Відтепер кожен мешканець міста зможе відслідковувати дії депутатів за допомогою своїх гаджетів. У Львові громадська мережа ОПОРА запустила сайт, завдяки якому львів’яни зможуть дізнатися, як депутати відвідують засідання та як голосують за питання в порядку денному.

З допомогою ресурсу користувач може дізнатися про основних прогульників засідань і як голосують конкретні депутати та фракції. Ресурс опрацьовує дані системи «Віче», якою користуються міські обранці для голосувань. Тому інформація на сайті з’являтиметься миттєво. На порталі Lviv.Rada4you.org вже доступна інформація про роботу депутатів починаючи з 2015 року.

«Цей сайт ‒ це інструмент для соціально стурбованих громадян, які хочуть розібратися, що робиться в міській раді. На розробку цих сервісів витратили трішки менше 10 тисяч доларів. Ці кошти надав канадський уряд через Національний демократичний інститут міжнародних відносин. Це, по суті, ресурс, який створює багато питань, яких журналіст чи громадянин міг би задати своєму депутату», ‒ зазначає ініціатор створення громадської платформи Юрій Ліcовський.

Одночасно сервіс представили ще у чотирьох містах ‒ у Вінниці, Луцьку, Миколаєві та Харкові.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...