У Львові суд розпочав розгляд справи про знесення ЖК «Галіція»

logo
28593_u_lvovi_sud_rozpochav_rozgljad_spravi_pro.jpeg


Господарський суд Львівської області за позовом львівської прокуратури №2 розпочав розгляд справи про знесення вже збудованої частини ЖК «Галіція» на вул. Шевченка, 307а та розірвання з замовником будівництва ТзОВ «Каньйон» договору на оренду земельної ділянки. Про це йдеться на сайті прокуратури Львівської області.

За планом забудовника, житловий комплекс мав мати 10 секцій. На сьогодні збудовано вже дві з половиною секції.

За інформацією прокуратури, у березні 2015 року Львівська міська рада продовжила термін оренди земельної ділянки на Шевченка, 307а на обслуговування автостоянки. Вартість цієї ділянки – 9,5 млн грн.

«Відповідачем (ТзОВ «Каньйон») з порушенням вимог чинного законодавства у сфері земельних відносин та містобудівного законодавства укладено договір із будівельною компанією про будівництво на всій площі вказаної земельної ділянки  індивідуального багатоквартирного спареного житлового будинку», – йдеться у повідомленні прокуратури.

У ЖК “Галіція”, якому загрожує знесення, продано частину квартир

Нагадаємо, наприкінці серпня інспекція держархбудконтролю винесла припис про знесення ЖК «Галіція». Причиною такого рішення стало те, що забудовник ігнорував вимоги припинити будівельні роботи та самостійно знести самобуд, а також не допускав інспекторів на майданчик.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, станом на початок вересня цього року у першій секції житлового комплексу непроданими залишились лише 2 квартири, у другій – 8, і в третій вільними були менше половини квартир. Попри приписи інспекції держарбудконтролю на сайті компанії-виконавця робіт «Global Development» продожували продаж квартир.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...