У Львові тривають Дні мистецтва перфоманс: що цікавого було в останній день

logo
22233_u_lvovi_trivajut_dni_mistectva_perfomans_.jpeg


В рамках Тижня актуального мистецтва, у Львові тривають Дні мистецтва перфоманс і сьогодні, 10 вересня, був останній день, коли львів’яни мали змогу побачити перфоманс-ідеї.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

відчуваю дуже близький контакт із людиною

“Сьогодні мій виступ був спрямований на взаємодію із людьми. Я показував, як я сприймаю кожного вибірково, і одночасно як взаємодію із усіма. Одним із основних елементів цього виступу є окуляри, завдяки яким я бачу очі усіх, а мої не бачить ніхто. Через ці окуляри я відчуваю дуже близький контакт із людиною, втім вони роблять певні обмеження, адже створюють бар’єр. Важливим елементом є також те, що я стою обличчям до людей і вони не бачать, які елементи я виконую руками за спиною. Ці знаки, що я виконував – це немов би слід залишається, в історії, в пам’яті. Опісля,  я як об’єкт стою біля стінки і люди мають можливість подивитись за моєю спиною, що саме я показував”, – розповів учень школи перфомансу Олексій Зайцев.

“Моє завдання є доволі важким для виконання. У своєму виступі я несла миску із водою над головою, а пізніше її кинула і вода розлилась. Я показала те, що вода розлилась і одночасно я позбулася стресу, особистих переживань, які накопичились у моїй душі”, – розповіла учасниця Анна Бядуна із Польщі.

Додамо, що в останній день перфоманси творили Маріта Бульман, Патрик Ружицкі, Каміля Чосник. Також свої роботи представили учні школи перфомансу.

Зазначимо, що цьогорічні Дні мистецтва перфоманс у Львові проходили із 6 по 10 вересня в рамках бієнале Тиждень актуального мистецтва.

Фото:GrtXo_OZLgUyIMvgWOCrkUftrr4pMlQHc4-TaFrF2vK4JPERAh576M0KegQCTYrKsEHCUe7Gn6iXogzPaKT_gXC8cSmV5xkGbzYlLiSuNA8ERgUAwMIwfxxv4

Усі фото: 032.ua

“032.ua”


Реклама

А поділитися?