У Львові відбулось показове тренування учасників міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців «Ігри Нескорених» («Invictus Games»)

logo
116094_u_lvovi_vidbulos_pokazove_trenuvannja_uch.jpeg


INVAK.INFO — информационное агентство — портал инвалидов

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации инвалидов, база данных нормативных документов.

Главная
Спорт
У Львові відбулось показове тренування учасників міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців «Ігри Нескорених» («Invictus Games»)

Спонсоры

Компания ВОЛЯ

Контакты

Погода

влажн.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-каналы

31.07.2017
У Львові відбулось показове тренування учасників міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців «Ігри Нескорених» («Invictus Games») INVICTUS GAMES ІГРИ НЕСКОРЕНИХ ЛЬВІВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗМАГАННЯ

У Львові на відкритому лучному полі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбулось показове тренування спортсменів — учасників міжнародних спортивних змагань серед військовослужбовців «Ігри Нескорених» («Invictus Games»).

Україну на цих Всесвітніх іграх представлятимуть й четверо спортсменів з Львівщини. З них до основного складу збірної команди увійшли Катерина Михайлова, Роман Паньченко, Дмитро Сидорук, а до резервного — Дмитро Афанасьєв. Для усіх них пріоритетним видом спорту є стрільба з лука, і зараз у Львові триває активна фаза їхньої підготовки.

Слід зазначити, що склад української команди сформовано з українських військових, які отримали поранення під час виконання обов’язків в районі проведення антитерористичної операції.

Довідково. Invictus Games — це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Уперше Invictus Games відбулися 2014 року у Лондоні (Велика Британія). Патроном Ігор є Принц Гаррі Вельський.

У вересні минулого року Україна отримала запрошення щодо участі у цих іграх у 2017 році.

«Ігри Нескорених-2017» пройдуть у Торонто з 23 до 30 вересня. Збірна команда України вирушить до Канади 21 вересня.

Міністерство оборони України

Популярные новости

Социальные сети

Фейсбук
INVAK.INFO - проект Благотворительного фонд развития компьютерных и информационных технологий для инвалидов "АИК"

Поиск по сайту:

Архив новостей

Рассылка новостей

Просьба

Последние новости

А поділитися?