У Львові відкриють перший екоковоркінг

logo
114460_u_lvovi_vidkrijut_pershij_ekokovorking.jpeg


Проект започаткували декілька активістів, після проекту Zero Waste Lviv. Вони побачили, що в місті є цікавіть до еконапрямку та вирішили створити таку собі платформу можливостей.

Для коворкінгу активісти орендували приміщення у колишньому заводі “РЕМА”, що на Заводській, 31. Зараз там роблять ремонт та проводять заміну вікон. Про це одна з активісток Христина Коростіль розповіла Zaxid.net, – передають “Львівські”.

Загальна площі коворкінгу – 106 метрів квадратних. За словами Христини, тут можна буде організовувати різні екозаходи та подібні, щоб розвивати тематику здорового харчування та загальної екології.

Відкриття коворкінгу Your Choice планують вже з початку вересня.

Як планують активісти, в приміщенні будуть організовуватись майстер-класи, лекторії, духовні практики, основною метою яких буде розвиток людей та просвічення їх в різних темах, як от розвиток людини, здоровий спосіб життя, корисного харчування, екологічних проблем, усвідомленого використання різних ресурсів тощо.

Серед організаторів – Христина Коростіль, Володимир Брець та Михайло Кекляк. Наразі команда підприємство не зареєструвала, проте невдовзі планують це зробити.

Всі заходи планують транслювати на основній сторінці у Facebook “Проект свідомості – Your Choice”. Крім того, наголошують, що всі заходи будуть безкоштовними. Тут також можна буде проводити різні зустрічі або ж заходи за благодійні внески.

Джерело фото: Zaxid.netДжерело фото: Zaxid.net

Нагадаємо, приміщення на старому заводі “РЕМА” орендують лабораторія з переробки пластику “Zelenew”.


Реклама

А поділитися?