У Львові виконком затвердив доцільність реструктуризації кредиту від ЄБРР для «Львівтеплоенерго»

logo
115978_u_lvovi_vikonkom_zatverdiv_docilnist_rest.jpeg


У Львові виконком затвердив доцільність реструктуризації кредиту від ЄБРР для «Львівтеплоенерго»

Виконавчий комітет затвердив висновок щодо доцільності реструктуризації кредиту ЛМКП «Львівтеплоенерго» від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації «Проекту модернізації інфраструктури теплопостачання м. Львова».

Про це повідомляє із зали засідання кореспондент Lvivnews.com.ua.

За словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, обсяг кредиту, який підлягає реструктуризації становить 20 млн євро. Строк, на який продовжується кредит з 2017 року – 12 років, з пільговим періодом 2 роки. Схема погашення кредиту – двадцятьма рівними (або максимально рівними) платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов’язань щодо надання коштів.

Нагадаємо, «Проектом модернізація інфраструктури теплопостачання м. Львова» передбачено: заміна магістральних теплових мереж, встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), встановлення системи диспетчеризації та моніторингу, встановлення ТЕЦ на біопаливі.

Реалізація цих заходів забезпечить зростання економічної ефективності роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго» завдяки автоматизації виробництва теплової енергії та зменшення споживання енергоносіїв.

Також завдяки передбаченим у Проекті встановленням ІТП у житлових будинках (йдеться про Сихівський житловий масив), мешканці матимуть змогу самостійно регулювати подачу теплоносія в будинок та економити кошти.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...