У Львові знімають містичний трилер (Відео)

logo
106629_u_lvovi_znimajut_mistichnij_triler_video.jpeg


30-го листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією ТОВ «MKK ФІЛЬМ СЕРВІС» контракт про надання кінопроекту «13 автобус» державної фінансової підтримки розміром 8 776 255 грн., – пише Твоє місто.

Зйомки перших сцен фільму «13 автобус» фінансуються кінокомпанією MKK film service, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Знімальний майданчик (вул. Метрологічна, 14А (вілла «Юлієтка»).

Загальна вартість виробництва фільму – 17 552 509 грн. Про це повідомляє dergkino.gov.ua.

Кінопроект режисера Олександра Безручко «13 автобус» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

«13 автобус» – це містично-філософський трилер з елементами драми і детективу. Автором сценарію фільму є Валерія Смаглюк, продюсер – Олексій Карпенко. Презентацію кінопроекту під час конкурсного відбору Держкіно можна переглянути на офіційному ютуб-каналі Держкіно. 

Про фільм: Розмова з Жінкою, що чекає на зупинці неіснуючого тринадцятого автобуса, стає поворотним моментом в житті усіх її співрозмовників. Люди «прокидаються» від влади стереотипів та неправдивих установок, і діють відповідно до свого нового розуміння. Їхні історії показують, що моральний вибір не завжди законний, а законний – не завжди моральний. На цьому вибудовується одна з головних ідей фільму: «Кожна людина обплутана неправдивими стереотипами і уявленнями, але єдиний вірний шлях – жити своїм життям».


Реклама

А поділитися?