У мерії Львова підкилимно призначили начальника управління освіти?

logo
109926_u_meriji_lvova_pidkilimno_priznachili_nac.jpeg


Нещодавно у Львівській міській раді відбулись кадрові зміни, про які не повідомили громадськість та ЗМІ. Так на сторінці Управління освіти офіційного сайту мерії значиться: Начальник управління – Довганик Зоряна Миколаївна. Хоча відомо, що майже три роки посадовець перебувала в статусі в.о (виконуючого обов’язки) начальника управління освіти, і не відомо чи брала участь у конкурсі на заміщення цієї посади.

З’ясувати ситуацію ми спробували безпосередньо в Управлінні освіти. Там нас повідомили, що згідно наказу від третього липня Зоряна Миколаївна справді обіймає посаду Начальника управління, проте щодо проведеного конкурсу скерували з’ясовувати в Департамент гуманітарної освіти, до В.о. заступника міського голови з гуманітарних питань- Слічної Галини Миколаївни.

Адже, як відомо у 2016 році конкурс проводився департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради, на заміщення вакантної посади. Результатів конкурсу оприлюднено не було.

У Департаменті, посилаючись на посадові інструкції, які не передбачають коментування призначень чи конкурсів представникам ЗМІ, нас скерували до прес-служби.

В прес-службі виявилось, що про конкурс та призначення її працівники не в курсі, і мають уточнити інформацію у відділі кадрів.

Згодом керівник прес-служби Процак Христина так прокоментувала призначення: «Ми дізнавались у відділі кадрів, Довганик З.М переведена з початку цього місяця з кадрового резерву на посаду начальника управління. Щодо конкурсу 2016 року, тоді він дійсно проводився, проте жоден кандидат не подав пропозиції на цей конкурс. Відповідно цьому, на Зоряну Михайлівну було покладено виконання обов’язків».- заявила керівник прес-служби.

Все що повідомляє сайт міської ради про новопризначеного начальника управління – Довганик Зоряну Миколаївну, так це її декларації про доходи за 2014, 2015 рік, і те, що працювала заступником начальника з питань розвитку управління освіти.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...