У Парку Культури проведуть “Фестиваль мрій”, присвячений дітям-сиротам

logo
24458_u_parku_kulturi_provedut_festival_mrij_pr.jpeg


24 вересня в парку Культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького відбудеться “Фестиваль Мрій” від БФ “Мрії можливі”.
На території парку, куди о 10:00 приїздять діти-сироти з Львівської обл. відбуватиметься святковий квест, який буде наповнений цікавою програмою та завданнями у формі гри. Всіх дітей волонтери та вихователі поділять на команди, де діти оберуть лідера, назву, та представляться на сцені.

1347859245_323519012

Тому, якщо ви ще не визначилися із тим, що робитимете у суботу 24 вересня, то ми знаємо, що вам запропонувати. У вас буде унікальна нагода допомогти у здійсненні мрій багатьох маленьких сонечок, які так і випромінюють своє тепло для нас всіх. Це дітки-сироти Львівської області, які приїдуть до Львова на “Фестиваль мрій” від БФ “Мрії можливі”. Присвячений він буде Дню усиновлення, тому організатори чекають у гості усіх, хто б хотів поділитися своїм теплом та енергією з дітками, які так цього потребують. 

Якщо ви небайдужі до дитячої долі, якщо ви хочете принести побільше радості та щирості у їхні життя, то вам обов’язково потрібно завітати до нас.

?Локація: Парк Культури?Дата: 24 вересня (субота)?Години:з 11:00 до 18:00

Ви просто не зможете пробачити собі, якщо пропустите таку можливість зробити щось хороше для тих, хто через декілька років творитиме наше із вами майбутнє.

Більше інформації тут.


Реклама

А поділитися?