У Стрию на території комунального підприємства підірвали автомобіль

logo
111180_u_striju_na_teritoriji_komunalnogo_pidpri.jpeg


Новини, 16.07.2017

16.07.2017, 11:48

взрыв, Стрый, комбинат коммунальных предприятийУ Стрию невідомі кинули вибуховий пристрій на територію комбінату комунальних підприємств. Про це повідомляє керівник ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. 

Сьогодні 16 липня, близько 07:40 у Стрию невідомі кинули вибуховий пристрій на територію місцевого комбінату комунальних підприємств.

“Вул. Нижанківського, 50 “Стрийський міський комбінат комунальних підприємств”, протягом ночі невідомим вибуховим пристроєм (можливо, граната Ф1) було пошкоджено автомобіль МАЗ, який належить даному підприємству. На місце пригоди працює вибухо-технічна служба, проводиться огляд місця події. Потерпілих немає”, – йдеться у повідомленні.

В Стрые неизвестные бросили взрывное устройство на территорию комбината коммунальных предприятий. Об этом сообщает руководитель ОО “Варта 1” Игорь Зинкевич на своей странице в социальной сети Facebook. 

Сегодня 16 июля, около 7:40 в Стрые неизвестные бросили взрывное устройство на территорию местного комбината коммунальных предприятий.

“Ул. Нижанковского, 50 “Стрыйский городской комбинат коммунальных предприятий”, ночью неизвестным взрывным устройством (возможно, гранатой Ф1) был поврежден автомобиль МАЗ, принадлежащий данному предприятию. На место происшествия работает взрыво-техническая служба, проводится осмотр места происшествия. Пострадавших нет”, – говорится в сообщении.

Соцсети

Погода

А поділитися?Вам має сподобатись...