У Великому Любені побудують очисні споруди вартістю майже ₴38 млн

logo
39236_u_velikomu_ljubeni_pobudujut_ochisni_spor.jpeg


У селищі Великий Любінь Городоцького району Львівської області планують збудувати очисні споруди. Інформацію про оголошення такої тендерної закупівлі розмістили в системі Prozorro. Очікувана вартість закупівлі – 37,809 млн грн.

Як пояснив у коментарі ZAXID.NET голова селищної ради Велокого Любеня Йосиф Фабрига, на реалізацію цього проекту мешканці селища очікують вже давно.

«Великий Любінь має статус санаторно-курорного населеного пункту. У нас скоро відкриють реабілітаційний центр для бійців АТО. І такий населений пункт обов’язково має бути обладнаний водопостачанням та водовідведенням. Зараз ми прокладаємо водопровід й очисні споруди будуть логічним завершенням тих робіт, які ми виконуємо зараз», – зазначив Йосиф Фабрига.

За його словами, оскільки Великий Любінь є санаторно курортною зоною, фінансують проект із природоохоронних фондів різних рівнів. 

«800 тис. грн. виділено з місцевого природоохоронного фонду, ще стільки ж – з обласного. Ще 36 млн – з державного природоохоронного фонду. Більшість необхідних коштів уже виділено. А на рахунок ще 15 мільйонів ми в новому році будемо подавати запити до Кабміну»,  – додав голова Великого Любеня.

Проект планують реалізувати до кінця 2018 року.

За інформацією Державної служби статистики, у селищі Великий Любінь проживає близько 4,5 тис. людей.


Реклама

А поділитися?