У Золочеві побудують каналізацію

logo
119609_u_zolochevi_pobudujut_kanalizaciju.jpeg


10.08.2017, 13:23

канализация, Золочев, экологияУ Золочеві побудують каналізаційні мережі за рахунок державних екологічних коштів. Загалом на виконання природоохоронних заходів у Львівській області у 2017 році залучено понад 90 млн грн із Державного фонду охорони навколишнього природного середовища. Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, на придбання спецтехніки та обладнання для збору і транспортування твердих побутових відходів для міст Новий Розділ, Миколаїв, Перемишляни та Глиняни передбачено 13,3 млн грн.

Для будівництва технологічної лінії утилізації шламів (осадів) від очищення осадів стічних вод Червоноградських очисних споруд заплановано виділити 13,4 млн грн.

Крім того, державні екологічні кошти будуть спрямовані на будівництво каналізаційних мереж у м. Золочів, с. Зимна Вода Пустомитівського району, с. Холодновітка Пустомитівського району, реконструкцію існуючих очисних споруд у м. Судова Вишня Мостиського району та с. Верхня Білка Мостиського району, будівництво очисних споруд у м. Кам’янка-Бузька.

Загалом, на пріоритет “Охорона і раціональне використання водних ресурсів” у 2017 році для Львівщини затверджено 62,2 млн грн.

Також Національний природний парк “Північне Поділля” отримає 1,6 млн грн на розробку проекту землеустрою з організації та встановлення меж (на місцевості) земельних ділянок, закріплення їх межовими знаками та проекту організації території, охорони, відтворенн

В Золочеве построят канализационные сети за счет государственных экологических средств. Всего на выполнение природоохранных мероприятий во Львовской области в 2017 году привлечено более 90 млн грн из Государственного фонда охраны окружающей природной среды. Об этом сообщает Департамент экологии и природных ресурсов Львовской облгосадминистрации.

В частности, на приобретение спецтехники и оборудования для сбора и транспортировки твердых бытовых отходов для городов Новый Раздел, Николаев, Перемышляны и Глиняны предусмотрено 13,3 млн грн.

Для строительства технологической линии утилизации шламов (осадков) от очистки осадков сточных вод Червоноградских очистных сооружений планируется выделить 13,4 млн грн.

Кроме того, государственные экологические средства будут направлены на строительство канализационных сетей в г. Золочев, с. Холодная Вода Пустомытовского района, с. Холодноватка Пустомытовского района, реконструкцию существующих очистных сооружений в пгт. Судовая Вишня Мостиского района и с. Верхняя Белка Мостиского района, строительство очистных сооружений в пгт. Каменка-Бугская.

В целом, на приоритет “Охрана и рациональное использование водных ресурсов” в 2017 году для Львовщины утвержден 62,2 млн грн.

Кроме того, Национальный природный парк “Северное Подолье” получит 1,6 млн грн на разработку проекта землеустройства по организации и установлению границ (на местности) земельных участков, закрепление их межевыми знаками и проекта организации территории, охраны, воссоздания и рекреационного использования его природных комплексов и о объектов


Реклама

А поділитися?