В дорогу Львів-Тернопіль «закатають» ще 233 мільйони гривень

logo
100780_v_dorogu_lviv_ternopil_zakatajut_we_233_m.jpeg


Служба автомобільних доріг у Львівській області 6 червня за результатами тендеру замовила ТОВ «Автомагістраль-Південь» додаткові послуги з поточного середнього ремонту автодороги державного значення Н-02 Львів – Тернопіль на 233 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року на ділянці траси довжиною 56 км відремонтують дорожнє покриття, водовідведення, гасники, автобусні зупинки, заїзні кишені, а також замінять огородження. Відтак ремонт коштує в середньому 4,18 млн. грн. за кілометр.

На заробітну плату піде 910 тис. грн., тобто 0,4% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,3%  – 726 тис грн.

У 2016 році вже було виділено кошти на ремонт траси Львів – Тернопіль. Тоді підрядна організація поремонтувала 8,8 кілометрів покриття на території Тернопільської області.

Начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик говорить: “На жаль погодні умови не дали нам можливості закінчити заплановані 10 км. Ми зробили 8,8 км. На ділянку було витрачено 56 мільйонів гривень”.

Наразі ремонтні роботи на дорозі Н-02 Львів – Тернопіль на завершальному етапі.

А поділитися?